SoUp - Psi Projekt Socjalizacyjny


Wakacje to jedyna taka okazja w całym roku, aby spędzić kilka miesięcy u boku swojego psa. Sposobów na niezapomniane chwile jest wiele - można odpocząć po miesiącach pracy, albo i wręcz przeciwnie - zabrać się do roboty po dłuuuższej labie. Z racji, że ja i Mira mamy nad czym pracować i jest tego całkiem spora liczba, postawiłyśmy na opcję drugą. Tym samym, wraz z Darią z Psie Pytania stworzyłyśmy Projekt SOUP - Socialize Up / Psi Projekt Socjalizacyjny / Zupa..  Jakby tego nie nazwać, będzie prawidłowo. A więc, zaczynamy! :)

O   P R O J E K C I E

Projekt organizowany jest przez blog Mira Rottweiler oraz Psie Pytania. Jego celem jest zmotywowanie psiarzy do praktycznego wykorzystania wakacji, pod kątem socjalizacji psa z otaczającym go światem. Leniuchowanie już wyszło z mody! :D
U C Z E S T N I C T W O

W projekcie nie ma ograniczeń - udział wziąć może każda drużyna, a cele do osiągnięcia stawiane są indywidualnie, w zależności od potrzeb samego trenera względem jego psa. Czas trwania obowiązuje przez sierpień.

Wzięcie udziału w projekcie jest nieformalne. Wystarczy tylko, że wybierzesz sobie cele, które chcesz osiągnąć w czasie wakacji. Może być to socjalizowanie psa z ludźmi, zwierzętami czy miejscami.. Całkowita dowolność
! Relacje z projektu możesz publikować na blogu lub fanpage'u, jeśli takowy posiadasz. Będzie mi bardzo miło, jeśli przyślesz mi adres, pod którym będę mogła sprawdzić, jak radzi sobie Wasz team! :) 


W tej edycji ja i Mira stawiamy na socjalizację z dziećmi, psami oraz obcymi ludźmi. Zwiedzimy kilka nowych miejsc, odnowimy Mirkową miłość do pływania, a także poćwiczymy wyciszanie. Kiedy projekt ruszy, będziemy informować Was na bieżąco o naszych postępach. Mam nadzieję, że Wy też :D

 Do dzieła! :)

11 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie weźmiemy udział, a naszym celem będzie socjalizacja z innymi psami. Nie będzie to proste przez kłopoty takie jak brak psiarzy z którymi można wyjść na spacer, ale mamy kilka pomysłów, które będziemy realizować, a postępy będzie można zobaczyć na tinywhitepaws.blogspot.com :) Świetny pomysł! Życzymy Wam i wszystkim, którzy wezmą udział, powodzenia w realizacji projektu.

   Usuń
  2. Wzięliśmy udział i dzisiaj opublikowaliśmy notkę z postępami!

   Usuń
 2. Bardzo fajnie, że jest jeszcze ktoś kto nie tylko leniuchuje w wakacje :D. Co do socjalizacji Emet nie ma żadnych braków, ale na pewno stale będziemy ćwiczyć rozproszenia :).

  OdpowiedzUsuń
 3. My ze socjalem mamy się dobrze :) Zawsze tam coś jest do socjalu.
  Ale pomysł jest świetny !
  Pozdrawiam, Goldenowelove

  OdpowiedzUsuń
 4. My od początku zaczęłyśmy działać w kierunku socjalu i już widać pojedyncze efekty, ale są też rzeczy, których jeszcze w pełni nie opanowałyśmy, więc chętnie weźmiemy udział w akcji. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS
   Nie wyświetla się ,,zakładka,, Instagram

   Usuń
 5. Świetny pomysł :) My z socjalem dzielnie walczymy od dwóch lat, ale taka dodatkowy impuls na pewno zachęci nas do dalszej pracy.
  Pozdrawiam, Czarne Kudełki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim głównym planem na wakacje jest socjalizacja, co już od pierwszych dni wakacji realizujemy, ale skoro pojawił się taki projekt to oczywiście bierzemy udział, razem przecież raźniej ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie weźmiemy udział w projekcie. Socjalizacja będzie pod kątem obcych (dzieci i dorośli), małych psów (szczególnie yorków, których nie wiem czemu Jumper nie trawi) i rowerzystów.
  Postępy pokazywane będą na:
  julia9876543210.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do dalszego blogowania, a także pewnym podsumowaniem. Dlatego chcę Wam bardzo podziękować za dodanie nam sił i wsparcia. :)

Każdy Wasz komentarz postaram się odwzajemnić.
Jeśli prowadzicie bloga - przyślijcie mi link. Odwiedzę ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.