Kontakt / Współpraca

Istnieje możliwość skontaktowania się z nami drogą mailową.
Chcesz porozmawiać lub o coś zapytać?
Chcesz nawiązać z nami współpracę?
Chcesz odmienić wygląd swojego bloga?

Pisz na:
MILOSNICY.CZWORONOGOW@GMAIL.COM

Jesteśmy również otwarci na psie spacerki w Radomiu i okolicach. :)
Rott'N'York to blog działający czynnie od 2014 roku. Tworzy go zespół, w którego skład wchodzę ja, Wiktoria, oraz troje moich podopiecznych: Rottweilerka Mira, Yorko-podobny Cześ oraz niepełnosprawna kotka Hera, która w aktywności bije na głowę nas wszystkich. To one natchnęły mnie do opisywania życia psiej i kociej matki zarazem. Na blogu radzimy i odradzamy, relacjonujemy i uczymy, ale przede wszystkim, dostarczamy naszym czytelnikom sporej dawki humoru. Jako jawny i nietuzinkowo specyficzny zespół, jesteśmy otwarci na różnorakie formy współpracy. Jakie?

✗ Recenzje
✗ Posty gościnne
✗ Organizacja konkursów
✗ Artykuły sponsorowane

Jesteśmy w stanie przedstawić Twój produkt z uwzględnieniem ozdobnej oprawy graficznej, a także zdjęć produktowych, które w pełni oddadzą jego walory. Temu wszystkiemu towarzyszyć będzie spójny i stonowany tekst, którego przygotujemy w oparciu o całą niezbędną wiedzę.


FIRMY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY:Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Brak komentarzy

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do dalszego blogowania, a także pewnym podsumowaniem. Dlatego chcę Wam bardzo podziękować za dodanie nam sił i wsparcia. :)

Każdy Wasz komentarz postaram się odwzajemnić.
Jeśli prowadzicie bloga - przyślijcie mi link. Odwiedzę ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.