O nas

Wiktoria - autorka bloga, miłośniczka zwierząt, niedoszła i niespełniona pianistka. Wegetarianka z upodobaniem do cheeseburgerów. Słucha muzyki wszelakiej, począwszy od Preludek Bacha po AC/DC. Samotnik o duszy towarzystwa. Typ babki, która marzy o wytatuowanym cielsku i głośnym motocyklu, aczkolwiek jak na razie wystarczy jej Rottweiler. W głowie ma jeden wielki misz-masz, którego próbuje posprzątać, jednak obecny stan psychiczny przypadł jej do gustu i nie zamierza z niego rezygnować.
    
   


Mirosława (ps: Mira) - urodzona w 2008 roku, ważąca prawie 40 kg o wzroście dużego kucyka. Pies morderca bez duszy i serca. Zaklinacz Wiktorii, modelka, rzetelny obrońca i pełnoprawny członek rodziny. Pies pozornie grzeczny, jednak w środku jest on szatanem chcącym zawładnąć ziemią i powybijać wszelakie cywilizacje. Wzorowo dogaduje się z nieznanymi jej ludźmi, jednak na podwórku następuje przestawienie guzika z "grzeczny pies" na "groźny pies". 
Czesław (ps: Chucky) - urodzony w 2014 roku, ważący 4 kg pies wzrostu kota. Monarcha absolutny z francuskim podniebieniem i duszą towarzystwa. Pies o wyglądzie zabawki, który posiada przycisk ON/OFF, pozwalający na dostosowania podjarania względem okoliczności. Doświadczony, silny i niezależny mężczyzna. Domator z umiejętnościami stróżowania, zwłaszcza w nocy o północy. Fonofob, zabawkofil, aktywista, walczy o wolność innych kur domowych.Heroina (ps: Hera) - amerykański pitbull terrier pod przykrywką czarnego kotka. Dumnie nosi na piersi biały krawat, w ramach solidarności z Czesławem. Urodzona w 2016 roku, wagi piórka. Jej ulubionym zajęciem jest spanie i eksploracja. Zdecydowany domator z wyszukanym gustem kulinarnym. Lubi słuchać rocka wszelakiego, jednak częste nadużywanie prowadzi do napadów ADHD. Bardzo ceni sobie dobre towarzystwo, najlepiej ludzkie.


GOŚCINNIE:


4 komentarze:

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją do dalszego blogowania, a także pewnym podsumowaniem. Dlatego chcę Wam bardzo podziękować za dodanie nam sił i wsparcia. :)

Każdy Wasz komentarz postaram się odwzajemnić.
Jeśli prowadzicie bloga - przyślijcie mi link. Odwiedzę ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.